Tixewash
    
 TIXEWASH Polska Sp.j.
Prawdopodobnie najlepsze myjnie  samoobsługowe i bezdotykowe!

 

Akcesoria do myjni samochodowych

 

O powodzeniu tego rodzaju działalności decyduje nie tylko dobra widoczność stanowisk, lecz także ich wyposażenie. Odpowiednio dobrane akcesoria do myjni samochodowych ułatwią proces czyszczenia auta, a także zachęcą Klienta do powrotu.

 

Kluczowym jest przecież zarówno czas, jaki musimy poświęcić na oporządzenie pojazdu, jak również fakt, że można to zrobić wygodnie, bez wożenia ze sobą własnych przyborów. Poza tym dziś mało kto dysponuje w portfelu także dużą ilością monet, dlatego też wielu klientów z pewnością doceni rozmieniarki do banknotów.

 

Oferowane przez nas akcesoria do myjni samochodowych to odkurzacze, dyspensery do papieru, wieszaki do wycieraczek czy właśnie rozmieniarki do banknotów. Pozostałe, dostępne w ofercie akcesoria do myjni samochodowych znajdą Państwo w poniższym katalogu.


Odkurzacz do myjni samochodowej VACUUM – profesjonalny sprzęt zaprojektowany specjalnie jako odkurzacz do myjni samochodowych oraz na stacje benzynowe.

Jest łatwy w obsłudze i posiada ponadto podwójne zabezpieczenie szuflady kasowej.

Obudowa ze stali nierdzewnej na długo zapewnia nienaganny wygląd urządzenia w tak wilgotnym środowisku. Podświetlenie LED ułatwia korzystanie z naszego odkurzacza do myjni samochodowych także po zmroku.

 

 


 

 

 

 

 

Rozmieniarka banknotów – urządzenie zaprojektowane z myślą o klientach naszej firmy. Znacząco podnosi standard obsługi klienta. Z naszych statystyk wynika, że do 50% klientów korzysta z rozmieniarek banknotów.

Urządzenie zbudowane jest na bazie wysokiej jakości podzespołów. Obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej. Ma też praktyczny wyświetlacz oraz podświetlenie LED także przy przyciskach czy w miejscach wkładania do rozmieniarki banknotów i odbioru monet.

 

 

 

 

 

 


Wieszak do mycia wycieraczek – w 100% wykonany ze stali nierdzewnej. Wieszak wyposażony jest w 4 klamry do zawieszania kompletu wycieraczek lub dywaników.

Wymiary standardowe: 280cm x 60cm lub wykonany na indywidualne zamówienie.

 

 

 

 

 

 

Dyspenser papieru – dodatek, który zadowoli najbardziej wymagających klientów. Oferowane przez nas dyspensery papieru są bardzo proste w obsłudze. Ponieważ nie dla wszystkich jest to oczywiste akcesorium do myjni samochodowych, a jednak znacząco podnosi ono komfort użytkowania, wyznacza bardzo wysoki poziom świadczonych usług.

Decydując się na nasze dyspensery papieru mają Państwo możliwość doboru papieru według indywidualnych preferencji.

Nasze dyspensery papieru mają obudowę ze stali nierdzewnej. Wyposażone są ponadto w elektroniczny wrzutnik monet oraz programator długości papieru podawanego po uiszczeniu odpowiedniej kwoty.

 

Pobierz katalog

 

 

 

Promocje

    Promocja myjni w Jastrzębiu Zdrój

 

   


  Serdecznie zapraszamy !

 Zadaj Pytanie

Imię, nazwisko / Firma

*

E-mail

*

Zapytanie

*

Ile jest 9 + 6 =

 

Kontakt


TIXEWASH Polska Sp. j.
Kosciuszki 3a, 05-530 Góra Kalwaria

woj. mazowieckie

Trakcyjna 5, 43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie
INFOLINIA: +48 696 09 29 35
email: sekretariat@tixewash.pl

NIP:1231228525

 

 

 

 

 

  

Wymaga zainstalowanego Adobe Acrobat


Copyright © 2012 TIXEWASH Polska Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone

 

wykonanie: www.kompmar.net.pl