Tixewash
    
 TIXEWASH Polska Sp.j.
Prawdopodobnie najlepsze myjnie  samoobsługowe i bezdotykowe!

 

FinansowanieWychodząc naprzeciw potrzebom klientów, firma TIXEWASH Polska, proponuje różne sposoby finansowania myjni.

1. Pierwszym podstawowym i w praktyce najczęściej stosowanym sposobem finansowania jest zakup za gotówkę w systemie 30/60/10.

- Osoba zdecydowana podpisuje umowę, wpłaca 30% zadatku, otrzymuje projekt budowlany, następnie 60% wartości zamówienia i 10% po zamontowaniu urządzeń.

2. Kolejnym bardzo często stosowanym sposobem finansowania jest LEASING. TIXEWASH Polska współpracuje z największą w Polsce firmą leasingową Europejskim Funduszem Leasingowym oraz z innymi mniejszymi towarzystwami leasingowymi, na przykład takimi jak Millennium Leasing czy PKO Leasing. Dzięki stałej współpracy pomagamy klientom uzyskać jak najlepsze warunki finansowe, co już  wielokrotnie zostało sprawdzone.

- Uwaga! Istnieje możliwość 100% leasingowania urządzeń, co oznacza że mając zdolność leasingową, nie musisz wykładać nawet złotówki na myjnię, która sama się spłaca i przynosi jeszcze dochody.

3. Trzecim sposobem finansowania, jest kredyt inwestycyjny. Pomagamy klientom w uzupełnieniu dokumentów potrzebnych do wypełnienia, wszelkiego rodzaju wniosków i ewentualnych biznesplanów. Współpracujemy również z kilkoma bankami dzięki czemu droga do uzyskania kredytu przez inwestora zdecydowanie się skraca.

4. Czwarty sposób to dofinansowanie z funduszy unijnych. W związku z tym, iż współpracujemy z fachowcami działającymi w branży dofinansowywania i pozyskiwania środków unijnych, nasi klienci często korzystają z ich fachowej porady, dzięki czemu pozyskanie pieniędzy z UE staje się bardziej realne.


W związku z tym, iż proponowane przez nas urządzenia spełniają najbardziej ostre normy ekologiczne, a nasza firma jest uznawana za wysoce rzetelną, uzyskanie dopłat czy leasingu jest w zasadzie bezproblemowe.

 Zadaj Pytanie

Imię, nazwisko / Firma

*

E-mail

*

Zapytanie

*

Ile jest 6 + 7 =

 

Kontakt


TIXEWASH Polska Sp. j.
Kosciuszki 3a, 05-530 Góra Kalwaria

woj. mazowieckie

Trakcyjna 5, 43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie
INFOLINIA: +48 696 09 29 35
email: sekretariat@tixewash.pl

NIP:1231228525

 

 

 

 

 

  

Wymaga zainstalowanego Adobe Acrobat


Copyright © 2012 TIXEWASH Polska Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone

 

wykonanie: www.kompmar.net.pl