Tixewash
    
 TIXEWASH Polska Sp.j.
Prawdopodobnie najlepsze myjnie  samoobsługowe i bezdotykowe!

 

Myjnie bezdotykowe / samoobsługowe to sprawdzony biznes.

 

Myjnie samoobsługowe zwane jako myjnie bezdotykowe na rynku europejskim pojawiły się już w latach 90-tych. Protoplastami tego biznesu były kraje południowe takie jak Włochy czy Hiszpania. Okazało się, iż pomysł jest bardzo dobry, dlatego zaczęto produkcję urządzeń w innych regionach takich np. jak Niemcy czy Polska.

O tym czy biznes będzie opłacalny decyduje kilka elementów:

1. lokalizacja myjni – jest to 50% skuteczności biznesu. Dobrze jeśli myjnie zlokalizowane są w miejscach takich jak galerie handlowe, place przy głównych ulicach lub przy osiedlach. Oczywiście naturalnie bardzo dobrym miejscem są stacje paliw.

2. Bezawaryjność myjni z naciskiem na odporność na mróz. Jeśli nasza myjnia często jest zamknięta, to klienci w pewnym momencie przestaną na nią przyjeżdżać a odzyskanie ich zaufania może być bardzo trudne lub nawet niemożliwe.

3. Jakość mycia. Jeśli w pobliżu znajduje się kilka myjni, to z biegiem czasu klienci wybiorą taką która myje najlepiej i daje im najwięcej możliwości. Obowiązkowo oprócz pistoletu myjącego musi znajdować się szczotka myjąca.

4. Ekonomika w myjniach. Udział kosztów do przychodów musi być zoptymalizowany już na samym początku. Myjnia nie powstaje na 2 czy 4 lata. Taki biznes planujemy na kilkanaście lub kilkadziesiąt lat. Oczywiście jeśli mamy dużo klientów a koszty są wyższe o np. 10% niż u konkurencji to i tak jesteśmy zadowoleni. Ale jeśli po roku czasu przy dużych obrotach stwierdzimy że 10% obrotu poszło w wodę, środki chemiczne i ogrzewanie, a mogło zostać w naszej kieszeni to sytuacja będzie wyglądała już mniej kolorowo. Musimy mieć tę świadomość, iż czym więcej myjni w pobliżu naszej tym bardziej musimy liczyć koszty.

5. Ekologia – coraz więcej osób żyje w świadomości i przeświadczeniu, iż ochrona środowiska jest bardzo ważna. Czym mniejsze zużycie prądu, wody, gazu czy oleju opałowego, dobór chemii biodegradowalnej daje cały obraz ochrony środowiska naturalnego. Dla inwestora może to stanowić również bardzo dobry motyw reklamowy.
Przejęcie pomysłu z krajów południowych na tereny europy środkowej, północnej i wschodniej okazało się jednak nie lada trudnym wyzwaniem.


W międzyczasie napotkano na jeden podstawowy problem, a mianowicie im dalej na wschód tym temperatury niższe i myjnie zamarzały. I na przykład tak popularne na południu czy nawet w Niemczech myjnie modułowe w Polsce nie bardzo się sprawdziły, a jeśli chodzi o Ukrainę, Białoruś czy Rosję, ich montaż został wykluczony całkowicie.
Mimo tego, iż urządzenia sprzedawane są w wersji kontenerowej to rozwiązania dotyczące systemu antyzamarzaniowego są takie same i często mało skuteczne. Chcąc podwyższyć ich jakość wprowadzając grzałki dogrzewające zwiększają się koszty.

 

Myjnie samoobsługowe firmy TIXEWASH Polska- bezawaryjność i skuteczny system antyzamarzaniowy
 

Firma TIXEWASH Polska licząc się z tym, iż dobry biznes nie może opierać się na naprawach awarii wprowadziła odmienny od konkurencji system antyzamarzaniowy, który gwarantuje bezpieczeństwo myjni nawet w największy mróz, przy jednoczesnym utrzymaniu bardzo niskich kosztów użytkowania.

Kolejną ważną rzeczą jest idealna jakość mycia. Wyposażenie myjni w szczotkę myjącą oprócz samego pistoletu, daje taką pewność, iż auto wyjedzie idealnie czyste. Większość producentów niechętnie poleca szczotkę ze względu na system antyzamarzaniowy. Jeśli mamy do czynienia z systemem zamkniętym, to po pierwsze szczotka może nam zamarznąć na myjni, a po drugie jest ona umieszczona w zbiorniku z wodą co powoduje iż klient może umyć auto nie włączając programu myjącego, a wówczas ewidentnie tracimy zamiast zarabiać. Inaczej jest w systemach stosowany w myjniach TIXEWASH Polska gdzie szczotka jest praktycznie sucha a po drugie dzięki wyżej opisanemu systemowi antyzamarzaniowemu nie ma możliwości zamarznięcia.

Myjnie bezdotykowe bizesem z wysoką stopą zwrotu!

 

Biorąc pod uwagę powyższe wskazówki oraz przestrogi nasz biznes okaże się znakomity, z bardzo szybką stopą zwrotu i minimalnymi nakładami pracy. W bardzo dobrych miejscach nakłady finansowe na myjnię zwracają się już w kilkanaście miesięcy.

 

Kontakt


TIXEWASH Polska Sp. j.
Kosciuszki 3a, 05-530 Góra Kalwaria

woj. mazowieckie

Trakcyjna 5, 43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie
INFOLINIA: +48 696 09 29 35
email: sekretariat@tixewash.pl

NIP:1231228525

 

 

 

 

 

  

Wymaga zainstalowanego Adobe Acrobat


Copyright © 2012 TIXEWASH Polska Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone

 

wykonanie: www.kompmar.net.pl