Tixewash
    
 TIXEWASH Polska Sp.j.
Prawdopodobnie najlepsze myjnie  samoobsługowe i bezdotykowe!

 

O nas;

 

Firma Tixewash Polska to doświadczony zespół konstruktorów, który od roku 2001, specjalizuje się w projektowaniu i budowie myjni samoobsługowych i bezdotykowych.

 

W roku 2011 pod aktualną nazwą Tixewash Polska, nasza firma wprowadziła na rynek bezkonkurencyjną technologię, która została rozwinięta w europie zachodniej przez ponad dwie dekady! Od tego momentu zaczęła się prawdziwa ewolucja maszyn w celu ich ciągłego doskonalenia oraz do idealnego przystosowania maszyn dla centralnej i wschodnio europejskiej strefy klimatycznej.

Do obecnej chwili nasza firma specjalizuje się tylko i wyłącznie projektowaniem oraz produkcją samoobsługowych/bezdotykowych myjni samochodowych.

 

Nasi inżynierowie opierają się na swojej wiedzy technicznej, ale ich ideą przewodnią było i jest zaspokojenie potrzeb, stale ewoluującego rynku. Przede wszystkim oznacza to zaprojektowanie oraz wyprodukowanie urządzeń, które są:

- bezawaryjne

- tanie i proste w obsłudze

- w pełni zautomatyzowane,

a jednocześnie idealnie odpowiadają potrzebom klientów korzystającym z myjni, stały się celem naszej firmy!

Myjnie TIXEWASH Polska, to zarówno technologia mycia proszkowego oraz idąca o krok do przodu technologia mycia oparta na chemii płynnej. Firma daje każdemu inwestorowi wybór dotyczący urządzeń, wychodząc z założenia, iż każdy najlepiej zna swój lokalny rynek. Dzięki temu powstały cztery podstawowe linie, produkowanych urządzeń myjących, które dodatkowo mogą zostać indywidualnie skonfigurowane na życzenie klienta.
 
Obserwując coraz ostrzejsze wymogi, które są stawiane inwestorom ze strony ochrony środowiska, TIXEWASH Polska stworzyła myjnie proekologiczne!
Ekologia w naszym rozumieniu to nie tylko znaczne podniesienie jakości i biodegradowalność chemii, ale również oszczędność energii elektrycznej, minimalne zużycie wody oraz środków myjących. TIXEWASH Polska jest w tejdziedzinie niekwestionowanym liderem ! 

Wchodząc na rynek firma TIXEWASH Polska zaproponowała klientom najnowocześniejsze rozwiązania, funkcjonujące na terenie Europy. Tak jak w Europie zachodniej, urządzenia sprzedawane od kilku lat na terenie naszego kraju zostają wypierane przez urządzenia nowoczesne, tanie w użytkowaniu,bezawaryjne i ekologiczne. Podstawą do tego są zmieniające się i coraz ostrzejsze przepisy prawa oraz rosnąca świadomość inwestorów i klientów. Blisko 15 lat działalności naszej firmy zobowiązuje do tego aby przekazać Państwu produkt najlepszej jakości jaki znajduje się na rynku.

 

 

Bartosz Obłucki 

Prezes 'Tixewash Polska'
 

 Zadaj Pytanie

Imię, nazwisko / Firma

*

E-mail

*

Zapytanie

*

Ile jest 2 + 8 =

 

Kontakt


TIXEWASH Polska Sp. j.
Kosciuszki 3a, 05-530 Góra Kalwaria

woj. mazowieckie

Trakcyjna 5, 43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie
INFOLINIA: +48 696 09 29 35
email: sekretariat@tixewash.pl

NIP:1231228525

 

 

 

 

 

  

Wymaga zainstalowanego Adobe Acrobat


Copyright © 2012 TIXEWASH Polska Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone

 

wykonanie: www.kompmar.net.pl