Tixewash
    
 TIXEWASH Polska Sp.j.
Prawdopodobnie najlepsze myjnie  samoobsługowe i bezdotykowe!

 

Zabudowa Simple to elegancka oprawa myjni!

 

      

 

Przy swojej prostocie w podstawowej wersji zabudowę "SIMPLE" można rozbudować o wiele dodatków, gdzie zmienia swój wygląd na bardzo nowoczesną a zarazem funkcjonalną z jednoczesnym utrzymaniem rozsądniej ceny.

 

 • Konstrukcja stalowa: wykonana jest z zamkniętych profili cynkowanych ogniowo, które dzięki swoim zabezpieczeniom odporne są na wilgotne środowisko panujące na myjniach oraz na działanie chemii.
   
 • Dach: standardowo wykonany jest z powlekanej blachy trapezowej, nachylonej pod odpowiednim kątem, co zapewnia bardzo dobre odprowadzenie wody z jednej strony, a z drugiej zabezpiecza myjnię przed opadami śniegu. Dach występuje również w opcji z poliwęglanu w kształcie łuków. Daje to elegancki wygląd myjni, a stanowiska mycia są bardzo dobrze doświetlone.

 

 • Oświetlenie stanowisk mycia: po pierwsze pełni funkcję praktyczną, gdyż pozwala myć auto po zmroku,a z drugiej strony funkcję reklamową. Dobrze oświetlona myjnia przyciąga wzrok przejeżdżających kierowców. Czym lepiej oświetlona tym kierowcy myjąc czują się bezpieczniej. W związku z tym, iż na stanowiskach mycia środowisko jest wyjątkowo wilgotne, zastosowanie mają specjalne świetlówki umieszczone w specjalnych hermetycznych oprawach. W opcji występuje również oświetlenie LED, co pozwala na oszczędność do 50% za energię elektryczną.
   
 • Attyka: to najbardziej widoczna wizytówka naszej myjni. W dużej mierze zdecyduje ona czy klient pierwszy raz podjedzie na naszą nową myjnię, aby porównać do myjni na której zazwyczaj myje. Zdając sobie z tego sprawę, TIXEWASH Polska w standardzie proponuje najwyższej jakości attykę. Attyka wykonana jest z dibondu, a na życzenie klienta z profilowanego aluminium. Logo 3D oraz wąż LED firma oferuje w standardzie. Dzięki temu myjnie TIXEPRESS i TIXERAPID nie mają sobie równych.

 

 • Ściany oddzielające tzw. banery: wykonane z tworzywa zwanego block-out, charakteryzującego się trzema warstwami. Dwie białe zewnętrzne to podkład pod druk, środkowa czarna to tzw. przekładka która eliminuje możliwość przebijania nadruku z jednej strony na drugą. W standardzie banerach jest umieszczona instrukcja obsługi myjni.

 

 • System rynien: niepozornie ważny element służący do odprowadzania wody. Musi być wykonany z dużą dokładnością, ale zarazem bardzo subtelnie. Zbyt odkryte lub obszerne rury i koryta odprowadzające wodę, zepsują wygląd myjni i wizualnie będzie ona mało atrakcyjna.
   
 • Wieszaki do mycia wycieraczek: bardzo praktyczny dodatek, mogący decydować nawet o tym czy klient wybiera naszą myjnię. Nowoczesne wykonanie ze stali nierdzewnej także wizualnie podnosi standard! Wieszaki do mycia dywaników wyposażone są w klipsy, dzięki którym klient w komfortowy sposób może je umyć i wysuszyć.
   
 • Zabudowa słupów: stosowane przez klientów, którzy chcą aby myjnia wizualnie wyglądała bardziej masywnie. Na zewnętrznych słupach istnieje możliwość umieszczenia dodatkowej podświetlanej reklamy. Znakomity efekt widoczny w nocy, przyciągający klientów.


Trzeba podkreślić, iż o dodatkach klient decyduje sam, i mogą one być zamawiane odrębnie czyli zgodnie z potrzebami klientów. Każdy inwestor musi pamiętać o tym, że dodatki służą z jednej strony oszczędnościom w użytkowaniu myjni, na przykład oświetlenie LED, z drugiej zwiększeniu konkurencyjności dzięki np: wieszakom do wycieraczek. Dodatkowo jako środek reklamowy przyciągający klientów tak jak obudowa słupów, a to wszystko służy zwiększeniu powodzenia biznesu. Nasi handlowcy chętnie doradzają klientom, pomagając wybrać najodpowiedniejszą opcję dla danego inwestora.

 

 

 Zadaj Pytanie

Imię, nazwisko / Firma

*

E-mail

*

Zapytanie

*

Ile jest 1 + 3 =

 

Kontakt


TIXEWASH Polska Sp. j.
Kosciuszki 3a, 05-530 Góra Kalwaria

woj. mazowieckie

Trakcyjna 5, 43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie
INFOLINIA: +48 696 09 29 35
email: sekretariat@tixewash.pl

NIP:1231228525

 

 

 

 

 

  

Wymaga zainstalowanego Adobe Acrobat


Copyright © 2012 TIXEWASH Polska Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone

 

wykonanie: www.kompmar.net.pl