Tixewash
    
 TIXEWASH Polska Sp.j.
Prawdopodobnie najlepsze myjnie  samoobsługowe i bezdotykowe!

 

Zabudowa Superior !! Nowy trend w myjniach samoobsługowych!

 

       

 

Na pierwszy rzut oka widać już, iż konstrukcja Superior, zdecydowanie wyróżnia się wśród innych. Z jednej strony masywne ocynkowane ogniowo profile, ułożone pod kątem i wzmocnione naciągami, sprawiają wrażenie dużej stabilności,a z drugiej strony jej wygląd jest bardzo dynamiczny. Dzięki takiemu wykonaniu przyciąga wielu klientów !

Wygięty w długi w łuk dach wykonany jest z grubego poliwęglanu. Daje to elegancki wygląd myjni, a stanowiska mycia są bardzo dobrze doświetlone z jednoczesnym zabezpieczeniem przed śniegiem i bardzo dobrym odprowadzaniem wody.

 

 

  • Attyka: to najbardziej widoczna wizytówka naszej myjni. W dużej mierze zdecyduje ona czy klient pierwszy raz podjedzie na naszą myjnię, aby porównać do myjni na której zazwyczaj myje. SUPERIOR w standardzie posiada attykę wykonaną z dibondu ewentualnie na życzenie klienta z malowanego proszkowo aluminium, wyposażoną w logo 3D oraz przestrzenne litery 3D wykonane z technice formowania próżniowego lub liter blokowych oczywiście podświetlane LED.

 

  • Oświetlenie stanowisk mycia: po pierwsze pełni funkcję praktyczną, gdyż pozwala myć auto po zmroku, a z drugiej strony funkcję reklamową. Dobrze oświetlona myjnia przyciąga wzrok przejeżdżających kierowców. Czym lepiej oświetlona tym kierowcy myjąc czują się bezpieczniej. Dobrze oświetlona myjnia to również koszty związane z energią elektryczną. W SUPERIOR oświetlenie LED to wyposażenie standardowe, co pozwala na oszczędność do 50% za energię elektryczną.
     
  • Dach: w zabudowie SUPERIOR, dach wykonany jest w standardzie z poliwęglanu. Kształt łuku nadaje całej konstrukcji nowoczesny i unikalny wygląd


  • Ściany oddzielające: wykonane z tworzywa zwanego block-out, charakteryzującego się trzema warstwami. Dwie białe zewnętrzne to podkład pod druk, środkowa czarna to tzw. przekładka która eliminuje możliwość przebijania nadruku z jednej strony na drugą. W standardzie na banerach jest umieszczona, bardzo dobrze widoczna instrukcja obsługi myjni.

 

  • System rynien: w myjni to niepozornie ważny element. Jest wykonany z dużą dokładnością, ale zarazem bardzo subtelnie. W SUPERIOR wszystkie rynny są starannie ukryte, co sprawia iż myjnia ma bardzo estetyczny wygląd.

 

  • Wieszaki do mycia wycieraczek: bardzo praktyczny dodatek, mogący decydować nawet o tym czy klient wybiera naszą myjnię. Nowoczesny wygląd dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej, nie tylko wizualnie ale praktycznie podnosi standard! Wieszaki do mycia dywaników wyposażone są w klipsy, dzięki którym klient w komfortowy sposób może je umyć i wysuszyć.

 

Superior to zabudowa dla najbardziej wymagających klientów pod względem estetycznym !
Tak wykonana zabudowa daje pewność, iż myjnia nie tylko będzie nowoczesna technologicznie, ale również wizualnie przyciągnie wielu klientów.

 Zadaj Pytanie

Imię, nazwisko / Firma

*

E-mail

*

Zapytanie

*

Ile jest 7 + 3 =

 

Kontakt


TIXEWASH Polska Sp. j.
Kosciuszki 3a, 05-530 Góra Kalwaria

woj. mazowieckie

Trakcyjna 5, 43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie
INFOLINIA: +48 696 09 29 35
email: sekretariat@tixewash.pl

NIP:1231228525

 

 

 

 

 

  

Wymaga zainstalowanego Adobe Acrobat


Copyright © 2012 TIXEWASH Polska Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone

 

wykonanie: www.kompmar.net.pl