Tixewash
    
 TIXEWASH Polska Sp.j.
Prawdopodobnie najlepsze myjnie  samoobsługowe i bezdotykowe!

 

Systemy TixExpress:

 

TixEXPRESS to głównie 9 nowatorskich systemów, opracowanych przez firmę Tixewash Polska,
które przedstawiamy poniżej.

 

 

Najszersze oferowane na rynku sterowanie myjni, za pomocą ultranowoczesnego ekranu dotykowego japońskiej firmy OMRON!

 

Omron pozwala na szybką i łatwą kontrolę oraz zmianę parametrów myjni tj. między innymi: stawka za minutę mycia, godziny otwarcia myjni oraz działanie oświetlenia, konfiguracja systemu sms „express contact”, ustawienia antyzamarzaniowego systemu „anti freeze”, wielopoziomowe statystyki przychodów myjni oraz odkurzaczy, informacje o alarmach, programowanie zróżnicowanego dostępu dla różnych użytkowników myjni,   kontrola godzin użytkowania na poszczególnych programach mycia oraz wiele innych !

     
 

Info system oparty na wiadomościach SMS, opracowany i wprowadzony
przez firmę Tixewash Polska !

 

Pozwala na stały, prosty i ekspresowy kontakt z myjnią. Wiadomości sms, o alarmach i obrotach wysyłane są automatycznie pod wskazany numer telefonu.

Dodatkowo w dowolnym momencie można uzyskać informację o aktualnym „stanie konta” myjni i odkurzaczy po wysłaniu wiadomości sms z zapytaniem.

     
 

Bezkonkurencyjny program informatyczny „Multi Bar”

 

- stworzony przez naszą firmę, gwarantujący najwyższą rentowność dzięki wykorzystaniu trzech przedziałów ciśnienia mycia,  na naszych myjniach.

 

„Multi Bar” - wykorzystuje zróżnicowane ciśnienie na poszczególnych programach mycia w celu maksymalnego podwyższenia rentowności przez minimalizację kosztów energii elektrycznej, wody oraz detergentów.

     
 

Rewolucyjny system antyzamarzaniowy wśród myjni !

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym inżynierów Tixewash Polska, system „anti – freeze” zapobiega zamarznięciu myjni nawet w temperaturach poniżej -30° C !

 

System ten jest w pełni zautomatyzowany oraz jest tańszy w eksploatacji od tradycyjnych systemów antyzamarzaniowych stosowanych na innych myjniach.

     
 

System zaawansowanego uzdatniania wody „Water Perfect Clean” !

Absolutną nowością jest zastosowanie odchlorowacza, który całkowicie eliminuje szkodliwy chlor z wody wykorzystywanej do mycia i płukania.

„Water Perfect Clean” precyzyjnie przygotowuje wodę przez zastosowanie podwójnego zmiękczacza wody, odwróconej osmozy i odchlorowacza.

     
 

System odpowiadający za bezpieczeństwo i przejrzystość środków zgromadzonych na myjni, dzięki połączeniu odsysania monet, kas zabezpieczających i wielopoziomowych statystyk.

„Private Banking” ściśle współpracuje z „Express Contact”

     
  Podwójny system zabezpieczający myjnię na wypadek braku/spadku ciśnienia wody lub energii elektrycznej, skonfigurowany z info systemem „Express Contact”
     

  Szereg współpracujących ze sobą rozwiązań informatyczno-technicznych odpowiadających za parametry zapewniające najwyższą jakość mycia.
     
 

Ogrzewanie stanowisk mycia.

 

Cały system jest w pełni regulowany za pomocą elektronicznego sterownika lub zespołu zaworów. Regulowana jest temperatura aktywacji „ACH” jak i przepływ glikolu na poszczególnych stanowiskach.

     

 

 

Kontakt


TIXEWASH Polska Sp. j.
Kosciuszki 3a, 05-530 Góra Kalwaria

woj. mazowieckie

Trakcyjna 5, 43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie
INFOLINIA: +48 696 09 29 35
email: sekretariat@tixewash.pl

NIP:1231228525

 

 

 

 

 

  

Wymaga zainstalowanego Adobe Acrobat


Copyright © 2012 TIXEWASH Polska Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone

 

wykonanie: www.kompmar.net.pl