Tixewash
    
 TIXEWASH Polska Sp.j.
Prawdopodobnie najlepsze myjnie  samoobsługowe i bezdotykowe!

 

Myjnie TixeRapid,

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku stacji paliw, lokalizacjom o ograniczonej powierzchni lub z małą liczbią mieszkańców w najbliższej okolicy,  TIXEWASH Polska zaprojektowała dedykowaną myjnię dla tych sektorów pod nazwą TixeRapid.

 

TixeRapid to myjnie występujące w postaci dwóch stanowisk, ewentualnie możliwe jest wyprodukowanie myjni 3 - stanowiskowej na indywidualne zamówienie. Jest to "mniejszy brat" myjni TixExpress. Ich charakter jest do siebie bardzo zbliżony. Funkcjonalnoć oraz końcowa jakość mycia jest tak samo wysoka.

 

Co najważniejsze TixRapid tak jak TixExpress, ma możliwość zastosowania programu szczotek myjących co w dzisiejszych czasach jest wymogiem klientów i jednocześnie gwarancją powodzenia, na rynku myjni samoobsługowych i bezdotykowych.

Do ich budowy używamy najwyższej jakości materiałów o raz komponentów uznanych i wiodących marek takich jak: OMRON, SCHNEIDER, CAT, ACV, BURKERT, MOSMATIC, VORWERK, ACL, LOVARA..


Opis technologii TixeRapid:

 

  •  


 

Rewolucyjny system antyzamarzaniowy wśród myjni !

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym inżynierów Tixewash Polska, system „anti – freeze” zapobiega zamarznięciu myjni nawet w temperaturach poniżej -30° C ! 

System ten jest w pełni zautomatyzowany, tańszy w eksploatacji  oraz prostszy w budowie od tradycyjnych systemów antyzamarzaniowych stosowanych na innych myjniach.

 

  •  

Program szczotki myjącej - najbardziej rentowny program dla inwestora! Jego opłacalność dochodząca do 90%. Podczas całego procesu mycia (średnio 10 min) 4 minuty to mycie szczotką. Program pozwalający używać szczotki bez pomp (bardzo duża oszczędność wody i chemii, z całkowitą eliminacją prądu), wszystko dzięki zaawansowanemu sterowaniu. Szczotka, dzięki systemowi otwartemu, jest „sucha”, tzn. nie jest zanurzona w wodzie w pojemniku, co eliminuje całkowicie możliwość umycia auta praktycznie za darmo.

 

  •  

Filtr do odchlorowania wody - nie w zmiękczaczu czy osmozie, ale osobny filtr węglowy zajmujący się tylko pozbawieniem wody chloru. Zapobiega powstawaniu białych plam na szybach czy ciemnych powierzchniach oraz zdecydowanie przedłuża żywotność osmozy. Jest jednym z wyznacznikiów wysokiej jakości wykonania myjni.

  •  

Mały kontener: o wymiarach 1.20 x 6.10 lub 1.40 x 6.10 – co zwiększa możliwości budowy myjni w lokalizacjach o ograniczonej powierzchni, nawet na bardzo małej działce. Często z taką sytuacją mamy do czynienia przy stacjach paliw.Firma TIXEWASH Polska nie produkuje myjni modułowych ze względu na ich wysoką awaryjność oraz uciążliwy serwis w okresie zimowym. Konter jest dostarczany w pełni wyposażony przez co nie ma potrzeby dodatkowych prac na miejscu inwestycji. Kontener gwarantuje wygodny dostęp do wszystkich podzespołów, co szczególnie sprawdza się w warunkach zimowych.

 

  •  
Ekologiczny i ekonomiczny charakter myjni TixeRapid – firma TIXEWASH Polska kładąc duży nacisk na ochronę środowiska, do mycia samochodów używa chemii płynnej, prawie w 100% biodegradowalnych oraz w 100% nie zawierających fosforanów. Poza tym stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych przyczynił się do zminimalizowania wykorzystywania energii elektrycznej, chemii oraz wody. Wszystkie powyższe czynniki wpływają na to, iż inwestor uzyskuje bardzo dobry wynik ekonomiczny - stosunek uzyskiwanych obrotów do ponoszonych kosztów.

 

 

Dzięki takim rozwiązaniom myjnie TIXEWASH Polska przez najbliższe kilkadziesiąt lat będą myjniami spełniającymi najsurowsze wymogi ochrony środowiska przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej rentowności oraz niezawodności.

 

Należy podkreślić, iż myjnie TIXERAPID są wyjątkowo atrakcyjne ze względu na cenę
w porównaniu do jakości!


 

Promocje

    Promocja myjni w Jastrzębiu Zdrój

 

   


  Serdecznie zapraszamy !

 Zadaj Pytanie

Imię, nazwisko / Firma

*

E-mail

*

Zapytanie

*

Ile jest 3 + 0 =

 

Kontakt


TIXEWASH Polska Sp. j.
Kosciuszki 3a, 05-530 Góra Kalwaria

woj. mazowieckie

Trakcyjna 5, 43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie
INFOLINIA: +48 696 09 29 35
email: sekretariat@tixewash.pl

NIP:1231228525

 

 

 

 

 

  

Wymaga zainstalowanego Adobe Acrobat


Copyright © 2012 TIXEWASH Polska Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone

 

wykonanie: www.kompmar.net.pl