Tixewash
    
 TIXEWASH Polska Sp.j.
Prawdopodobnie najlepsze myjnie  samoobsługowe i bezdotykowe!

 

Myjnie TixExpress,

 

Są najnowocześniejszymi i wysoko-rentownymi myjniami samoobsługowymi na obecnym rynku, które charakteryzują się:

 

- najwyższą jakością mycia,

- bezawaryjnością,

- minimalizacją skomplikowanej budowy, przy jednoczesnym zachowaniu kluczowych parametrów !

 

Do ich budowy używamy najwyższej jakości materiałów oraz komponentów uznanych i wiodących marek takich jak: OMRON, SCHNEIDER, CAT, ACV, BURKERT, MOSMATIC, VORWERK, ACL, LOVARA..

Najlepsze komponenty to nie wszystko! Wiele rozwiązań autorskich powoduje, iż jesteśmy zawsze o krok do przodu od konkurencji. Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę technologii TixExpress oraz jej zalety.

 

 

TixExpress to głównie 10 nowatorskich systemów, opracowanych przez firmę Tixewash Polska,
która charakteryzuje nasze myjnie: 

 

 

Najszersze oferowane na rynku sterowanie myjni, za pomocą ultranowoczesnego ekranu dotykowego japońskiej firmy OMRON!

 

7" ekran dotykowy firmy OMRON pozwala na szybką i łatwą kontrolę oraz zmianę parametrów myjni tj. między innymi: stawka za minutę mycia, godziny otwarcia myjni oraz działanie oświetlenia, konfiguracja systemu sms „express contact”, ustawienia antyzamarzaniowego systemu „anti freeze”, wielopoziomowe statystyki przychodów myjni oraz odkurzaczy, informacje o alarmach, programowanie poziomu dostępu dla różnych użytkowników myjni,   kontrola godzin użytkowania na poszczególnych programach mycia, informacja o przepracowanej ilości godzin każdego stanowiska, konfiguracja sytemu odsysania monet oraz wiele innych !

     
 

Info system oparty na wiadomościach SMS, opracowany i wprowadzony
przez firmę Tixewash Polska !

 

Pozwala na stały, prosty i ekspresowy kontakt z myjnią. Wiadomości sms, o alarmach i obrotach wysyłane są automatycznie pod wprowadzony numer telefonu.

Dodatkowo w dowolnym momencie można uzyskać informację o aktualnym „stanie konta” myjni i odkurzaczy po wysłaniu wiadomości sms z zapytaniem.

     
 

Bezkonkurencyjny program informatyczny „Multi Bar”

 

- stworzony przez naszą firmę, gwarantujący najwyższą rentowność dzięki wykorzystaniu trzech przedziałów ciśnienia mycia,  na naszych myjniach.

 

„Multi Bar” - wykorzystuje zróżnicowane ciśnienie na poszczególnych programach mycia w celu maksymalnego podwyższenia rentowności przez minimalizację kosztów energii elektrycznej, wody oraz detergentów.

     
 

Rewolucyjny system antyzamarzaniowy wśród myjni !

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym inżynierów Tixewash Polska, system „anti – freeze” zapobiega zamarznięciu myjni nawet w temperaturach poniżej -30° C ! 

System ten jest w pełni zautomatyzowany, tańszy w eksploatacji  oraz prostszy w budowie od tradycyjnych systemów antyzamarzaniowych stosowanych na innych myjniach.

     
 

System zaawansowanego uzdatniania wody „Water Perfect Clean” !

Absolutną nowością jest zastosowanie odchlorowacza, który całkowicie eliminuje szkodliwy chlor z wody wykorzystywanej do mycia i płukania.

„Water Perfect Clean” precyzyjnie przygotowuje wodę przez zastosowanie podwójnego zmiękczacza wody, odwróconej osmozy i odchlorowacza.

     
 

System odpowiadający za bezpieczeństwo i przejrzysty wgłąd do środków zgromadzonych na myjni, dzięki połączeniu odsysania monet, kas zabezpieczających i wielopoziomowych statystyk.

„Private Banking” współpracuje z info systemem „Express Contact”

     
  Podwójny system zabezpieczający myjnię na wypadek braku/spadku ciśnienia wody lub energii elektrycznej! Jest skonfigurowany z info systemem „Express Contact”
     

 

Szereg współpracujących ze sobą rozwiązań informatyczno-technicznych odpowiadających za kluczowe parametry zapewniające najwyższą jakość mycia!

Dzięki "FP 360" myjnie TixExpress przez lata utrzymują wysoki standard mycia dzięki zachowaniu wszystkich parametrów takich jak stałe i wysokie ciśnienie wody, odpowiednia temperatura wody, dawkowanie chemii gwarantujących najwyższą jakość mycia.

     
 

Ogrzewanie stanowisk mycia.

 

Cały system jest w pełni regulowany za pomocą elektronicznego sterownika i zespołu zaworów. Regulowana jest temperatura aktywacji „ACH” jak i przepływ glikolu na poszczególnych stanowiskach. Gwarantuje konfort klientów oraz zmniejszenie kosztów utrzymania dzięki zastowaniu trójdrogowego zaworu mieszającego!

     

 

TixExpress to również inne możliwości świadczące o bezprecedensowej atrakcyjności urządzeń:

 

  • Program szczotki myjącej - najbardziej rentowny program dla inwestora, opłacalność dochodząca nawet do 90%. Podczas całego procesu mycia (średnio 10 min) 3/4 minuty to mycie szczotką. Nasze rozwiązania pozwalają używać szczotki bez pomp wysokiego ciśnienia (bardzo duża oszczędność wody i chemii, z całkowitą eliminacją prądu), wszystko dzięki zaawansowanemu sterowaniu elektronicznemu. Technologia jest zaprojektowana tak aby  wyeliminować całkowicie możliwość użycia szczotki bez opłaty.

 

  • Filtr do odchlorowania wody - nie w zmiękczaczu czy osmozie, ale osobny filtr węglowy zajmujący się tylko pozbawieniem wody chloru. Zapobiega powstawaniu białych plam na szybach czy ciemnych powierzchniach oraz zdecydowanie przedłuża żywotność osmozy. Jest jednym z wyznacznikiów wysokiej jakości wykonania myjni.

  

  • Ekologiczny i ekonomiczny charakter myjni - firma TIXEWASH Polska kładąc duży nacisk na ochronę środowiska, do mycia samochodów używa płynów prawie w 100% biodegradowalnych oraz w 100% nie zawierających fosforanów! Poza tym stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych przyczynił się do zminimalizowania wykorzystywania energii elektrycznej, chemii oraz wody. Wszystkie powyższe czynniki wpływają na to, iż inwestor uzyskuje bardzo korzystny wynik ekonomiczny – stosunek uzyskiwanych obrotów do ponoszonych kosztów. Dzięki takim rozwiązaniom myjnie TIXEWASH Polska przez najbliższe kilkadziesiąt lat będą myjniami spełniającymi najsurowsze wymogi ochrony środowiska przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej rentowności oraz niezawodności.

 

 

  • Duży kontener techniczny: technologia myjąca jest dostarczana w kontenerze o wymiarach 2.35 x 6.10 x 2.75. Kontener jest dostarczany do inwestora w pełni wyposażony przez co nie ma potrzeby dodatkowych prac na miejscu inwestycji. Wymiary dużego kontenera gwarantują wygodę  oraz bardzo dobry dostęp do wszystkich podzespołów co szczególnie sprawdza się w warunkach zimowych. Firma TIXEWASH Polska nie produkuje myjni modułowych ze względu na ich wysoką awaryjność oraz uciążliwy serwis w okresie zimowym.

 

Promocje

    Promocja myjni w Jastrzębiu Zdrój

 

   


  Serdecznie zapraszamy !

 Zadaj Pytanie

Imię, nazwisko / Firma

*

E-mail

*

Zapytanie

*

Ile jest 9 + 3 =

 

Kontakt


TIXEWASH Polska Sp. j.
Kosciuszki 3a, 05-530 Góra Kalwaria

woj. mazowieckie

Trakcyjna 5, 43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie
INFOLINIA: +48 696 09 29 35
email: sekretariat@tixewash.pl

NIP:1231228525

 

 

 

 

 

  

Wymaga zainstalowanego Adobe Acrobat


Copyright © 2012 TIXEWASH Polska Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone

 

wykonanie: www.kompmar.net.pl